Ihale BIlgileri

ÇEŞİTLİ PLASTİK MALZEMELERİN AÇIK ARTTIRMA İLE SATIŞI YAPILACAKTIR

 

Sirketimizin ambarlarinda bulunan Çesitli Plastik Malzemelerin satis ihalesi 12.09.2017 Salı günü saat 14.00'da 2017/03 no.lu şartname kapsamında Açık Artırma Usulü ile yapılacak olup, katılmak isteyen firmaların aşağıda yer alan şartnameye göre hazırlayacakları belgeleri 12.09.2017 saat 12.00'a kadar Şirketimizin Muhaberat Servisi'ne iletmeleri gerekmektedir.

 

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.
POLİMER SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ
ALİAĞA-İZMİR
Tel: 0-232-616 12 40 / 3345
Fax: 0-232-616 47 70

 

Sartname ve Ekler (Şartname, Malzeme Listesi) Tüm dosyaları indirmek için tıklayin.

 

Şartname
Dosyayi Indir
 
Malzeme Listesi
Dosyayi Indir
 
Adres Beyanı
Dosyayi Indir
 
Yer Görme
Dosyayi Indir
 

Petkim Ihaleleri web sayfasinda son teklif verme tarihine kadar görüntülenir ve belirlenen süre sonunda otomatik olarak yayindan kalkar ve görüntülenmez duruma gelir.

Ilginiz için tesekkür ederiz.

Bu sitede yayinlanan bilgilerin içerigi Petkim Petrokimya Holding A.S. sorumlulugundadir. Bu konuda diger baska bir sitede yayinlanan bilgilerin dogrulugundan Petkim Petrokimya Holding A.S. sorumlu degildir.


İhale Bİlgileri

Petkim İhaleleri web sayfasında son teklif verme tarihine kadar görüntülenir ve belirlenen süre sonunda otomatik olarak yayından kalkar ve görüntülenmez duruma gelir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu sitede yayınlanan bilgilerin içeriği Petkim Petrokimya Holding A.Ş. sorumluluğundadır. Bu konuda diğer başka bir sitede yayınlanan bilgilerin doğruluğundan Petkim Petrokimya Holding A.Ş. sorumlu değildir.